You are currently viewing Traupio bibliofilai – protmūšio prizininkai!

Traupio bibliofilai – protmūšio prizininkai!

Šių metų pavasarį Panevėžio rajono Raguvos kultūros centras pakvietė visus, mėgstančius intelektualius žaidimus, sudalyvauti protmūšyje „Visi ką nors žino, visko nežino niekas“.

Traupio biblioteka subūrė skaitytojų komandą, pasivadinome „Traupio bibliofilais“ ir sėkmingai sudalyvavome visuose trijuose protmūšio žaidimuose: pavasario, vasaros ir rudens.

Protmūšyje dalyvavo aštuonios komandos iš įvairių miestelių: Raguvos, Nevėžio, Miežiškių, Raguvėlės. Sprendėme pačias įvairiausias užduotis – geografines, muzikines, logines, vaizdines, taip pat šmaikščius ir suktus klausimus. Vasaros žaidimas buvo skirtas Seimo paskelbtiems atmintiniems metams.

Lapkričio 11 d. vyko trečiasis, finalinis, protmūšio žaidimas. Traupio bibliofilai sužaidėme puikiai ir užėmėme trečiąją vietą! Ilgą laiką buvome antroje pozicijoje, finale surinkome vienodai taškų su Raguvos gimnazijos darbuotojų komanda, dalyvavome pratęsimo rungtyje dėl antrosios vietos, bet pritrūko truputį greičio ir likome treti. Džiaugiamės užimta prizine vieta ir prasmingai praleistu laiku: komandų TOP trejetukų (knygos, filmo ir muzikinio kūrinio) pristatymais-rekomendacijomis, skambėjusia nuostabia kanklių muzika, lietuviškų dainų posmais, degustacine vakariene bei jaukiais pokalbiais su bendraminčiais.

 

Ačiū visų trijų žaidimų komandos protams: Justinai K., Rimai Š., Daivai T., Rasai Š., Daivai A. ir Žilvinui Š. Dėkingi Raguvos kultūros centrui ir protmūšio organizatorei Inai Kuodienei už pakvietimą, įdomų ir naudingą laiką, praturtėjimą žiniomis ir smagią bendrystę.

Traupio bibliotekos informacija