You are currently viewing Šilumos ir dėmesio akimirka seneliams

Šilumos ir dėmesio akimirka seneliams

„Kas gyvenime svarbiausia? Išgyventi kuo daugiau laimingų akimirkų.“ Šiems Tėvo Stanislovo žodžiams pritartų tikriausiai kiekvienas žmogus. O pagyvenusiems žmonėms laimė – tai pirmiausia dėmesys, bendravimas, šilti žodžiai ir atjauta.

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Minint šią dieną vaikų darytos atvirutės pasiekė ir Troškūnų senolius.

Rugsėjo 29 d. socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Gerda Maldaikytė sukvietė socialinių paslaugų gavėjų vaikus ir mamas ir gamino atvirukus. Vaikai piešė, klijavo ir labai stengėsi. Gal ir ne viskas tobula, bet svarbiausia iš širdies.
Bendradarbiaujant su Anykščių rajono socialinių paslaugų centro pagalbos į namus darbuotojomis Troškūnų seniūnijoje atvirutės ir sveikinimai buvo perduoti socialines paslaugas gaunantiems pagyvenusiems žmonėms.

Dažniau aplankykime savo ar tiesiog pažįstamus senelius, padovanokime jiems dėmesio ir šilumos, praskaidrinkime jų kasdienybę. Senjorai mums gali duoti daugiau nei mes jiems: jie gali dalintis patirtimis, jie yra istorijos liudytojai ir dalyviai. Jų buvimas yra didžiausia dovana.

Aurėlija Deveikienė
Troškūnų bibliotekos bibliotekininkė
Nuotraukos: G. Maldaikytės, D. Jankevičienės