You are currently viewing Sensoriniai skaitymai su Zuikiu Puikiu

Sensoriniai skaitymai su Zuikiu Puikiu

Balandžio 25 dieną Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius prisipildė jaukaus vaikų šurmulio. Dalyvauti sensorinių skaitymų edukaciniame užsiėmime pagal Eduardo Mieželaičio knygelę „Zuikis Puikis“, atvyko Anykščių lopšelio-darželio „Eglutė” vaikai kartu su auklėtojomis. Tai 23-iosios Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės –  „Kartu įveikiant krizes“ Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus organizuojamas renginys.

Gyvosios knygelės pakvietė vaikus skaityti Eduardo Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“ ir kartu pasinerti į nenuspėjamą kiškio nuotykį. Renginio dalyviai „pavirto“ zuikučiais ir kartu su Zuikiu Puikiu dalyvavo įvairiose veiklose: maudėsi, rengėsi ir ėjo į mokyklą, „atsilaužė“ kopūsto lapą, ,,šoko trypė‘‘ kartu su laputaite ir kitais miško žvėreliais. Vėliau vaikams teko patirti Zuikio baimę ir nusivylimus, kai mokytojas pakviečia atsakinėti ir kas nutinka, kai neišmoksti pamokos…

Renginio pabaigoje dalyviai puošė šių metų simbolį – kiškį. Pasidalinę įspūdžiais atsisveikinome linkėdami vieni kitiems ir vėl greitai susitikti bibliotekoje.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija

Rimvydės Urbonienės nuotraukos