You are currently viewing Laukiame Kalėdų su pasaka prie krosnies

Laukiame Kalėdų su pasaka prie krosnies

Snieguotą gruodžio 13 dienos rytmetį į biblioteką atpūškavo vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ „Bitelių“ grupės vaikai su auklėtojomis. Visų laukė staigmena – Kalėdiniai pasakų skaitymai šalia senovinės, bibliotekos rūsyje esančios krosnies.

Paslaptimi dvelkiančioje aplinkoje vaikai išgirdo krosnies atsiradimo bibliotekoje istoriją ir klausėsi skaitomo „Kalėdų senelio laiško“ iš Aurelijos Čeredaitės knygos „Eželio Kalėdos“. Klausantis pasakojimo, netikėtai pasirodė knygelės personažas Meškis. Jis atsinešė pilną dėžę kalėdinių žaisliukų, bet žengdamas prie eglutės suklupo ir visus juos sudaužė. O kaip papuošti eglutę..? Tada Eželis atnešė obuoliukų, Voverytė – riešutukų, o Meškis vaikams pasiūlė tiesiog pasvajoti ir savo svajones kartu su riešutais įvynioti į blizgančius popierėlius. Vaikų ir geriausių Meškio bičiulių Eželio ir Voverės pagalba pavyko padabinti gražią ir „skanią“ eglutę.

Tegul prie Jūsų eglutės įvyksta Stebuklas ir pildosi visos vaikų svajonės! Kiekvienas po eglute suraskite laukiamų, bet nesudaužytų dovanėlių. Ir dar – visada turėkite tikrų draugų!

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Violetos Matelienės nuotraukos