You are currently viewing Traupio bibliofilai – Raguvos protmūšio nugalėtojai

Traupio bibliofilai – Raguvos protmūšio nugalėtojai

Traupio biblioteka nuo seno glaudžiai bendradarbiauja su Raguvos (Panevėžio r.) kultūros centru. Bibliotekos suburti knygų mylėtojai dalyvauja literatūriniuose renginiuose ir intelektualiuose žaidimuose.

Jau eilę metų Raguvoje vyksta protų kovos „Visi ką nors žino, visko nežino niekas“, kur bibliotekos suburta skaitytojų komanda „bibliofilai“ dalyvaujame jau ne vienerius metus. Praėjusiais metais užėmėme trečiąją vietą, o šįmet varžėmės tarp aštuonių puikių komandų ir mums pavyko nuskinti žinių laurus! Pirmoji vieta ir džiugina, ir įpareigoja toliau neapleisti knygų ir skaitymo.

Protmūšyje dalyvavo komandos iš įvairių miestelių: Raguvos, Nevėžio, Miežiškių, Raguvėlės. Sprendėme pačias įvairiausias užduotis – geografines, muzikines, logines, vaizdines, taip pat šmaikščius ir „suktus“ klausimus.

Esame dėkingi Raguvos kultūros centrui už galimybę dalyvauti, praturtėti žiniomis ir už puikius nugalėtojų prizus – Juozo Miltinio dramos teatro dovanų kuponus kiekvienam komandos dalyviui.

Ačiū komandos protams: Justinai Kizytei, Rimai Šikšnaitei, Daivai Tolušytei, Neringai Aukštuolienei, Raimundui Musteikiui. Dėkingi Raguvos kultūros centrui ir protmūšio organizatorei Inai Kuodienei už pakvietimą, įdomų, naudingą laiką ir smagią bendrystę.

Traupio bibliotekininkė Ramunė Musteikienė