You are currently viewing Susitikimas su skaitymo ambasadore Jurga Šeduikyte

Susitikimas su skaitymo ambasadore Jurga Šeduikyte

Gegužės 16 dieną Anykščių viešojoje bibliotekoje svečiavosi dainininkė, muzikos kūrėja, aktorė ir rašytoja, projekto „Metai su knyga“ suaugusiųjų skaitymo ambasadorė Jurga Šeduikytė. Ji Anykščių bendruomenę pakvietė į pokalbį apie skaitymą ir saviugdą. Klausė, kodėl skaityti gera, kokias knygas renkasi, ką jose atranda. Pokalbis mezgėsi lengvai, nes norinčių pasidalinti savo skaitymo patirtimis buvo daug.

Jurga pasakojo apie ypatingiausią jos skaitytą knygą Daniel Keyes „Gėlės Aldžernonui“ ir rekomendavo ją perskaityti. Atlikėja papasakojo dviejų savo knygų, parašytų kartu su psichologu Gintaru Šmatavičiumi sukūrimo istoriją. Knygos gimė iš apmąstymų apie savo vietą gyvenime, atramos sunkiomis akimirkomis ieškojimo.

Jurga pateikė keletą patarimų gausiai susirinkusiems jauniems žmonėms: kaip svarbu sustoti ir įsiklausyti į save, neiti su minia, kaip nesirinkti profesijos, „kur daugiau moka“.

Atlikėja pasidžiaugė, kad turėjo galimybę pabendrauti su gausia įvairaus amžiaus auditorija.

Susitikimui pasibaigus Jurga dar ilgai bendravo su lankytojais, kiekvienam įsigijusiam jos knygas skyrė po nuoširdų autografą.

Vartotojų aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėja

Vyta Budavičienė