You are currently viewing Poezijos vakaras su Migle Polikevičiūte

Poezijos vakaras su Migle Polikevičiūte

Dalinamės akimirkomis iš jaukaus poezijos vakaro Bibliotekoje, kurio metu Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorė Miglė Polikevičiūtė skaitė poečių Jurgos Ivanauskaitės, Onės Baliukonės ir Ramutės Skučaitės eiles.

Aktorė atviravo, kad šių poečių poezija jai yra labai artima ir skaitydama jų kūrybą, ji tarsi susitapatina ir išgyvena tuos jausmus, kuriuos išgyveno eilėraščių autorės.

Savo skaitymams Miglė Polikevičiūtė pasirinko Jurgos Ivanauskaitė eiles, kuriose ji perteikė savo patyrimus apie išsvajotąją Indiją, Onės Baliukonės eiles, kurias įvardijo kaip labai chaotiškomis ir Ramutės Skučaitės kuri rašo vaikiškus eilėraščius, tačiau kaip teigė Miglė, mes kiekvienas savo viduje turime mažą vaiką, kuris išgyvena tuos vaikiškus potyrius, taigi šias eiles Miglė skaitė kiekvieno iš mūsų vidiniam vaikui.

Renginio metu Miglei Polikevičiūtei akomponavo Anykščių meno mokyklos mokiniai: Kipras Urbonavičius ir Ronaldas Nikitinas. Muzikantų mokytojai Justas Kanaporis ir Vytautas Žiukas.

Dėkojame Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešajai bibliotekai ir Miglei Polikevičiūtei už renginį. Taip pat dėkojame Anykščių meno mokyklai už muzikinę dovaną renginio svečiams.