You are currently viewing Nuotaikingas vakaras su Henriku Vaitiekūnu

Nuotaikingas vakaras su Henriku Vaitiekūnu

Balandžio 26 d. bibliotekoje televizijos legenda Henrikas Vaitiekūnas anykštėnams pristatė savo debiutinę publicistinę knygą „Felčerio užrašai“.

H. Vaitiekūnas – intriguojančių ir šmaikščių istorijų kūrimo meistras. Knygoje sutalpinta keliasdešimt esė įvairiausiomis temomis – nuo sveikatos patarimų iki pamąstymų apie gyvenimą.

Atėjusiems į susitikimą, svečias sakė, kad istorijos neišgalvotos, jam pačiam teko patirti kelias sudėtingas operacijas, todėl mano turįs pilną teisę pasidalinti savo patirtimi su skaitytojais. Tai nėra vienu prisėdimu parašyta knyga, H. Vaitiekūnas 10 metų rašo straipsnius savaitraštyje „Lietuvos sveikata“ ir, redaktorės paskatintas, tuos straipsnius sudėjo į „Felčerio užrašus“.

Autorius geba dovanoti tikrą skaitymo malonumą, stebina originaliu požiūriu į įvairius dalykus ir reiškinius. Jis įtraukia skaitytoją į nuotaiką gerinančią proto mankštą, todėl, keliaujant per puslapius tenka ir paspėlioti, ir paskaičiuoti, ir balsu paskaityti greta esančiam kokį linksmą anekdotą.

Tokiu pat lengvu stiliumi garsus žurnalistas ir bendravo su anykštėnais, atsakė į jų klausimus, išsirikiavus eiles autografui, mielai bendravo ir dovanojo savo autografą.
Gražus renginys, papuošęs Nacionalinę bibliotekų savaitę, puikiai atliepęs mūsų akciją „Skaitiniai kaip vaistai“.

Dėkojame atėjusiems į susitikimą su bibliotekos svečiu. O kad gausiai susirinkote, dėkojame informaciniam rėmėjui rajono laikraščiui „Anykšta“.

Judita Skačkauskienė
Vartotojų aptarnavimo ir informacijos skyriaus bibliotekininkė