Nacionalinis kraujo centras kviečia padovanoti kraujo!
Rugsėjo 22 d. nuo 10 iki 16.15 val. užsukite į Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos II a. salę, kur jūsų lauks NKC darbuotojai bei dovanėlė už gerą darbą – kraujo donorystę.
Šiuo metu visiškai išsekę A+ ir A- kraujo grupių atsargos.
Atlikti gerą darbą ateikite pavalgę, atsigėrę vandens ir nepamirškite pasiimti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Registracija tel. +370 630 09323
