You are currently viewing Naujos knygos

Naujos knygos

Džiugu, kad jau galime pakviesti bibliotekos bičiulius susipažinti su naujai gautomis knygomis. Bibliotekos fondas pasipildė 129 egzemplioriais naujo pavadinimo knygomis. Kaip visada, daugiausia grožinės literatūros leidinių, net 104 vnt.

Filosofijos ir psichologijos skyrius pasipildė 5 naujomis knygomis, visuomenės mokslų – 7, geografijos ir istorijos – 8, meno, fotografijos – 4, religijos ir teologijos – 2, taikomieji mokslai ir medicina – 2.

Smagu, kad gavome naujas lietuvių autorių knygas, Jono Meko Raštų II ir III tomus, poeto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rimvydo Stankevičiaus poezijos rinkinį „Įsitvėrimai“, beje, poetas balandžio 6 d. viešės mūsų bibliotekoje, maloniai kviečiame į susitikimą.

Didžiulė siunta knygų ukrainiečių kalba. Anykščių kultūros ambasadorius Kijeve Virginijus Strolia skiria daug laiko ir pastangų, kad ukrainiečiai, esantys Anykščiuose ir kituose miestuose, galėtų skaityti savo gimtąja kalba.

Maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje, išsirinkti naują knygą ir, kol dar neprasidėjo sodo darbai, maloniai paskaityti.