You are currently viewing Kviečiame į balandžio mėnesio „EBSCO Publishing“ duomenų bazės nuotolinius mokymus

Kviečiame į balandžio mėnesio „EBSCO Publishing“ duomenų bazės nuotolinius mokymus

Mokymuose sužinosite apie EBSCO duomenų bazės paslaugas. Jos skirtos studentams, mokslininkams, bibliotekų specialistams ir visiems besidomintiesiems ir besinaudojantiesiems duomenų bazėmis.

Mokymai vyks anglų kalba per „Zoom“ platformą, būtina registracija.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu vyta.budaviciene@anyksciuvb.lt dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

Išplėstinė paieška EBSCOhost platformoje
Balandžio 16 d., 11:00 (60 min.) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime EBSCOhost platformos funkcijas. Pateiksime pažangesnių paieškos strategijų paieškos pavyzdžius. Po užsiėmimo dalyviai žinos, kaip atlikti paiešką naudojant paieškos režimus, Būlio operatorius, pakaitos simbolius ir papildomus specialiuosius simbolius.

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie EBSCO mobiliąją programėlę
Balandžio 25 d., 13:30 (30 minučių)| Registracija
Sesija skirta EBSCO mobiliajai programėlei. Parodysime, kaip atsisiųsti, prisijungti ir naudoti programą.

Business Source Ultimate – čia prasideda vadyba ir verslo tyrimai!
Balandžio 29 d., 14:00 (45 min.) | Registruotis
Sesija skirta Business Source Ultimate – turtingai recenzuojamų straipsnių verslo, valdymo ir finansų srityse duomenų bazei. Joje yra daug daugiau nei tik žurnalai! Parodysime, kaip rasti SWOT analizę, šalių ataskaitas, įmonių profilius, vaizdo įrašus ir daug daugiau, remiantis daugybe paieškos pavyzdžių