You are currently viewing Kūrybos darbų paroda „Pavasario paukšteliai“

Kūrybos darbų paroda „Pavasario paukšteliai“

Balandžio mėnesį į Vaikų literatūros ir edukacijos skyrių „suskrido“ daugybė pavasario šauklių-paukščiukų, lyg į kokią paukščių karalystę. Čia eksponuojama Anykščių meno mokyklos dailės skyriaus mažųjų dailininkų kūrybinių darbų paroda „Pavasario paukšteliai“. Jaunuosius kūrėjus šiam darbui subūrė dailės mokytojos Skaidrė Keibienė, Rūta Pelegrimienė ir Jūratė Vingrienė.

Vaikų piešinių paroda – tai tarsi pavasario virsmo dovana skyriaus skaitytojams, kupina gyvybės, kviečianti pasivaikščioti miško takais, pievomis ir stebėti medžiuose nutūpusius paukštelius, paukštyčius, paukštukus giedančius savo giesmes, gyvenančius savo gyvenimus. Parodoje apsigyveno daugiau kaip penkiasdešimt paukštelių, suskridusių iš visų kraštų. Vieni jų žaismingi, kiti – gieda savąsias trėles, ištiesę kaklus į dangų, treti – atsipūtę ilsisi, ketvirti – dirba, pluša. Yra ir stilizuotų paukščių, kuriuos mažieji dailininkai papuošė įvairiaspalviais lietuvių liaudies ornamentais.

 Spalvingi ir unikalūs vaikų piešiniai puošia skyriaus erdves, o skyriaus lankytojai, jaunųjų kūrėjų tėveliai ir jų draugai grožisi paroda, žavisi vaikų fantazija ir kūrybiškumu.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija

Nuotraukos Rimvydės Urbonienės