You are currently viewing Buvusių bibliotekininkių susitikimas

Buvusių bibliotekininkių susitikimas

Birželio 19 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyrius tapo ypatinga susitikimo vieta – čia susirinko bibliotekininkės senjoros: Elena Bublienė, Danutė Steponavičienė, Teresė Pilkauskienė, Laimutė Klimantavičienė, Bernadeta Skapienė kartu su vyru Stasiu Skapu.

Susitikimą pradėjo apsilankymu Spaudos fotografo Izidoriaus Girčio atminimo kambaryje, įkurtame Bibliotekos patalpose. Buvusios Viešosios bibliotekos bei jos filialų darbuotojos džiaugėsi, kad turėjo progą pažinoti šį Anykščiuose gyvenusį fotografą ir savo namų albumuose net turi jo nuotraukų.

Susitikime buvusios bibliotekininkės dalijosi prisiminimais apie darbą bibliotekoje, atviravo apie jausmus, išėjus iš darbo ir pasakojo, kaip leidžia dienas dabar.

Bibliotekininkių senjorų klubo pirmininkė Elena Bublienė džiaugėsi savo kelionėmis po užsienį – ji praleido mėnesį Jungtinėse Amerikos Valstijose, aplankė Izraelį, Tenerifę bei kitas Europos Sąjungos šalis. Teresė Pilkauskienė ir Danutė Steponavičienė prisipažino, kad nors jų regėjimas silpsta, tačiau laisvalaikį leidžia skaitydamos knygas. Laimutė Klimantavičienė mėgsta megzti, o Bernadeta Skapienė – siūti. Ji savo kolegėms atnešė dovanų pačios pasiūtus krepšelius pirkiniams.

Buvusios bibliotekininkės neturi kada nuobodžiauti ir yra aktyvios, dalinasi savo aistromis ir užsiėmimais. Po šilto pokalbio ir prisiminimų dalybų, jos nuėjo papietauti į kavinę, tęsdamos savo smagų ir turiningą susitikimą.

Audronė Berezauskienė
AVB Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus vedėja