You are currently viewing Anykščiuose lankėsi didžiausių Ukrainos leidyklų atstovai

Anykščiuose lankėsi didžiausių Ukrainos leidyklų atstovai

Vasario 24-ąją, penktadienį, Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje  bibliotekoje bei Istorijų dvarelyje viešėjo svečiai iš trijų didžiausių Ukrainos leidyklų.

Leidyklos „Bogdan“ direktorius ir savininkas Bogdan Budnij, leidyklos „Folio“ direktorius ir savininkas Aleksandras Krasovickis, bei leidyklos „Samit knyga“ direktorius ir savininkas Igoris Stepudinas į Anykščius atvyko verslininko, mecenato, Anykščių krašto garbės ambasadoriaus Ukrainoje Virginijaus Strolios iniciatyva.

Ukrainos knygų instituto naujausi leidiniai pristatyti Vilniaus knygų mugėje bus perduoti Anykščių savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešajai bibliotekai. Knygas ukrainiečių ir lietuvių kalba dovanoja Ukrainos leidėjų ir platintojų asociacija ir Lietuvos leidėjų asociacija. Visos knygos pažymėtos proginiu Vilniaus knygų mugės ekslibriu – anspaudu.

Anykščių bibliotekoje planuojamas steigti Ukrainos knygų centras Lietuvoje. Šiai idėjai įgyvendinti pritaria ir palaiko Ukrainos knygų institutas, Ukrainos ambasada Lietuvoje, Ukrainos leidėjų ir platintojų asociacija, Ukrainos bibliotekininkų asociacija, Anykščių rajono savivaldybė.

Maloniai kviečiame visus anykštėnus kovo 2 d., ketvirtadienį, 12.30 val. susipažinti su naujausiomis knygomis Anykščių viešojoje bibliotekoje.

Virginijaus Strolios ir Anykščių viešosios bibliotekokos informacija ir nuotraukos

Taip pat skaityti nyksciai.lt