You are currently viewing Akimirkos iš Bibliotekos renginių, skirtų Obuolinėms ir Turizmo nakčiai

Akimirkos iš Bibliotekos renginių, skirtų Obuolinėms ir Turizmo nakčiai

Rugsėjo 23 d. Anykščiuose šurmuliavo Obuolinės ir Turizmo naktis, kvietusios anykštėnus ir miesto svečius į obuoliais kvepiantį miestą. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka taip pat aktyviai savo renginiais prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo.

Nuo pat ryto Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius klegėjo vaikų džiugesiu dalyvaujant Meškelionėje, išbandant virtualią realybę ir stalo žaidimus. Nepabūgę bibliotekos rūsio susipažino su knygos anatomija bei I. Girčio muziejumi, senosiomis Anykščių miesto fotografijomis. Besidomintys istorija ir Lietuvos klasikais dalyvavo Juozo Tumo-Vaižganto 25-ojo raštų tomo pristatyme, o dainuojamosios poezijos gerbėjai gausiai susirinko į Kazimiero Jakučio knygų pristatymą, kuriame, žinoma, netrūko ir dainų. Turizmo naktį uždarėme jaukiomis filmų peržiūromis, vaišinomės arbata, sausainiais, ir, žinoma, obuoliais.

Dėkojame: Jurgitai Žanai Raškevičiūtei, Norbertui Černiauskui, Aistei Kučinskienei, Kazimierui Jakučiui, NK-DOKU, DANSU, Mariui Pocevičiui ir kiekvienam Jūsų, kurie dalyvavote Bibliotekos renginiuose.

Iki kitų susitikimų!

Dalinamės šventinėmis akimirkomis iš šventės metu Bibliotekoje vykusių renginių.

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka