You are currently viewing Susitikimas su kalėdinių žaisliukų kūrėja

Susitikimas su kalėdinių žaisliukų kūrėja

Gruodžio 9 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje vyko susitikimas su kalėdinių žaisliukų kūrėja, parodos „Kai atsibosta burbulai“ autore, mokytoja Danguole Rimavičiene.      
D. Rimavičienė gausiai susirinkusiai auditorijai pasakojo, kad kurti kalėdinius žaisliukus ją paskatino 2020 m. netikėtai prasidėjusi pandemija. Pirmieji pedagogės kūrybiniai darbai buvę paprasti, vėliau ji ėmė daryti sudėtingesnius žaisliukus.
Pirmas žaisliukas, kurį D. Rimavičienė pristatė susitikimo dalyviams ir siuntė per rankas, buvo „Ledų pardavėja“. Pedagogė atskleidė, kad jai smagu ne tik iš vatos gaminti kalėdinius žaisliukus, bet ir apie juos sukurti linksmus pasakojimus. Auditorijai Danguolė papasakojo keletą smagių istorijų iš briedžių Bronislavo ir Mečislovo bei naujo žaisliuko „Barsuko Baliuko“ gyvenimo.
Parodos autorę D. Rimavičienę sveikino ir kūrybinės sėkmės linkėjo Trečiojo amžiaus universiteto dabartinė vadovė Vida Antanavičienė, jo įkūrėja Nijolė Radušienė ir kitos kolegės iš universiteto.
Po renginio niekas neskubėjo skirstytis. Renginio dalyviai fotografavosi prie D. Rimavičienės kalėdinių žaisliukų parodos „Kai atsibosta burbulai“, žavėjosi žaislais, kurie priminė jiems vaikystę. Parodą „Kai atsibosta burbulai“ Viešojoje bibliotekoje galima aplankyti iki 2023 m. sausio 6 d.

Gruodžio 25 d. TV3 rodė apie mokytoją Danguolę Rimavičienę ir jos kalėdinius žaisliukus.
Filmuota Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje.
Apie D. Rimavičienės žaisliukus žiūrėkite vaizdo įraše 

Birutė VENTERAITIENĖ
AVB Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus bibliotekininkė
Nuotraukos Violetos Matelienės