You are currently viewing Rudens vakarams – naujos knygos

Rudens vakarams – naujos knygos

Baigiantis vasarai, patys uoliausi bibliotekos skaitytojai pradėjo teirautis naujų knygų, kantriai laukė naujos siuntos. Tad, galime visus pradžiuginti – naujos knygos jau bibliotekos lentynose.

Gavome net 166 egzempliorius naujo pavadinimo spaudinių. Didžiąją dalį sudaro grožinė literatūra – 111 egzempliorių. Daug detektyvų, trilerių, svajonių serijos romanų, naujai išleista klasika. Pagaliau gavome ir paskutinę pamėgtos Liusindos Riley „seserų“ sagos dalį „Atlantas: tėvo istorija“. Deja, bet jau po autorės mirties, sūnus pasirūpino, kad paskutinė istorijos dalis pasiektų skaitytojus.

Filosofijos ir psichologijos lentyną papildėme 12 spaudinių, geografijos, istorijos 9, meno, fotografijos, sporto 6, taikomųjų mokslų ir medicinos 8 spaudiniais. Besidominčių visuomenės mokslu laukia 9 nauji spaudiniai, religijos ir teologijos 2, kalbotyros ir literatūros kritikos 3 naujos knygos.

Tiek trumpai ir glaustai apie Bibliotekos naujas knygas. Kaip žinia, geriau vieną kartą perskaityti, nei dešimt – išgirsti. Maloniai kviečiame Bibliotekos bičiulius apsirūpinti naujomis knygomis vis ilgėjantiems rudens vakarams.

Viešosios bibliotekos informacija