You are currently viewing Pasaulio stebuklas yra žmonės

Pasaulio stebuklas yra žmonės

Gegužės 24 d., apkeliavęs visą pasaulį, susitikti su anykštėnais atvyko keliautojas Audrius Sutkus.

Per dvi valandas trukusį renginį, svečias papasakojo kaip vyko pasiruošimas didžiajai gyvenimo avantiūrai: nuo automobilių paruošimo iki jų pakrovimo, kad dviejų metų kelionėje nieko netrūktų.

Neįmanoma vieno susitikimo metu perduoti visus įspūdžius ir emocijas, tad keliautojas savo pasakojimą akcentavo į kelyje sutiktus žmones. Suprantama, kad tokioje ilgoje kelionėje atsitiko visko: ir automobiliai gedo, ir vagys smarkiai pasidarbavo, bet visada atsirasdavo gerų žmonių, kurie padėjo svetimame krašte rasti techninius sprendimus, suteikė pastogę ir apgaubė visokeriopa globa. Papasakoti apie kitus, neprasitariant apie save, neįmanoma – pajutome, kokie puikūs žmonės yra Audrius su žmona Alma.

Svečias kelionių kapitalą puikiai konvertavo į pasakojimų pavidalą.

Dėkojame kolegoms iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos, kurie dosniai dalijasi projekto „Maža žemėlapy, didi pasaulyje“ vaisiais (šio projekto dėka keliautojas susitiko su anykštėnais), taip pat informaciniam rėmėjui laikraščiui „Anykšta“, kuris skleidžia žinią apie bibliotekoje vykstančius renginius.

Judita Skačkauskienė
Vartotojų aptarnavimo ir informacijos skyriaus bibliotekininkė