You are currently viewing Lino Bitvinsko knygos „Slapto gyvenimo kronikos“ pristatymas

Lino Bitvinsko knygos „Slapto gyvenimo kronikos“ pristatymas

Saulėtą popietę bibliotekoje vyko naujausios Lino Bitvinsko eiliuotų istorijų knygos vaikams „Slapto gyvenimo kronikos“ sutiktuvės. Knygos veikėjai – daržo gyventojai, kurių gyvenimas virte verda. Pagyrūnas žirnis, drovusis Ridikėlis, klastingoji Braškė, rūškanos Rugštynės ir žinoma daržo viešpatautojas – meras Krapas gyvena nuotykių sūkuryje.

Eiliuotas smagias istorijas skaitė ne tik autorius Linas Bitvinskas, jam talkininkavo ir savanoriai skaitovai. Tai knygos sutiktuvių žiūrovai, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos 3 C klasės (mokytoja Eglė Januškevičienė) ir Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 3 A klasės (mokytoja Daiva Guobužienė) mokiniai. Džiugu, kad mokiniai drąsiai ėmė mikrofoną į rankas ir skaitė eiliuotas istorijas, o klasės draugai negailėjo aplodismentų.

Linas Bitvinskas atskleidė, kad pirmąją savo knygą parašė būdamas panašaus amžiaus kaip ir renginyje dalyvavę mokiniai ir padrąsino juos pačius kurti savo istorijas, jas užrašyti. O paklaustas, kuri jo paties parašytų knygų yra mėgstamiausia atsakė, kad visos vienodai mylimos ir negalėtų išskirti vienos.

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus darbuotojos pasveikino autorių įteikdamos vaisių puokštę ir davė užduotį – parašyti knygos tęsinį apie sodo gyventojų vaisių ir uogų linksmus nuotykius kaime.