You are currently viewing KVIEČIAME DALYVAUTI AKCIJOS „SKAITMENINĖS SAVAITĖS 2024“ VEIKLOSE

KVIEČIAME DALYVAUTI AKCIJOS „SKAITMENINĖS SAVAITĖS 2024“ VEIKLOSE

Skaitmeninės savaitės 2024 (angl. ALL DIGITAL Weeks) – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuri siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

Akcija vyks gegužės 13–31 d.

1-ioji savaitė. Kibernetinis saugumas . Gegužės 13-19 d.

Šią savaitę kviečiame pasidomėti elektroninio atpažinimo priemonėmis, stiprinti savo budrumą susipažįstant su naujais sukčiavimo metodais.

Gegužės 16 d. 11 val. transliacija internetu „Skaitmeninis imunitetas: kaip sustiprinti PIN kodų apsaugą ir atsparumą sukčiams“. Transliacijos nuoroda.

2-ioji savaitė. Skaitmeniniai įgūdžiai – nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Gegužės 20-26 d.

Šią savaitę visus skatiname įsivertinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti galimybių šiuos įgūdžius patobulinti, atrasti e. paslaugų įvairovę ir patogumą. Skaitmeninių žinių kelrodis kiekvienam – Europos skaitmeninio raštingumo supratimo ir tobulinimo sistema piliečiams (DigComp).

Gegužės 21 d. 11 val. transliacija internetu „Nebūk be ryšio“. Transliacijos nuoroda.

3-ioji savaitė: Saugesnis internetas ir dirbtinis intelektas švietime Gegužės 27-31 d.

Šią savaitę dar kartą kviečiame prisiminti, kaip svarbu internete elgtis saugiai ir atsakingai, kaip padėti sau ir kitiems, susidūrus su netinkamu turiniu ar elektroninėmis patyčiomis.

Gegužės 28 d. 11 val. transliacija internetu „Vaikų patyčios internete: ką svarbu žinoti suaugusiems“. Transliacijos nuoroda.

Kviečiame atvyki į bibliotekas ir stebėti transliacijas internetu bibliotekos kompiuteriuose.