You are currently viewing Konkursas „KNYGOS TEKSTO AUTORIUS“

Konkursas „KNYGOS TEKSTO AUTORIUS“

Tu gali tapti knygos teksto autoriumi!

Dalyvauk vienas/viena arba su bendraklasių komanda kūrybiško rašymo konkurse “Knygos teksto autorius” ir sukurk savo istoriją bežodei paveikslėlių knygai „Migrantai“. Tavęs arba komandos laukia ne tik pripažinimo akimirka, bet ir 100 eurų piniginis prizas bei dovanos.

Bežodė Issa Watanabe knyga „Migrantai“ iškalbingais vaizdais pasakoja drąsos ir vilties istoriją apie karo metu vykstančią migraciją arba persikėlimą į naujas žemes, ieškant naujų namų. Kas tie migrantai? Tai suaugusieji ir vaikai, bėgantys nuo karo ir bado. Visi – išgelbėti ir prapuolę be žinios, atskirti ir beteisiai – priversti palikti namus ir ieškoti naujo prieglobsčio.

TEKSTŲ-LAIMĖTOJŲ ATRANKOS KRITERIJAI. Atrinkdami geriausius tekstus atsižvelgsime į tai, kaip atskleista ir plėtojama tema, kaip bendrauja personažai, į kalbos vaizdingumą. Istorijas vertins nepriklausoma komisija.

DOVANOS ir PRIZAI. Atrinktų 10-ties kūrinių autoriai bus kviečiami į 2 nemokamas edukacines pamokas su migracijos specialistu ir vaikų knygų kritike, gaus po diplomą, kvietimus į vaikų literatūros festivalį „Vaikų knygų sala“ Vilniuje, kur renginio metu apdovanosime laimėtojus ir įvyks susitikimas per nuotolį su knygos autore – Issa Watanabe.

Pagrindinis konkurso prizas pirmos vietos laimėtojui – 100 eurų ir diplomas. Antros ir trečios vietos laimėtojai bus apdovanoti diplomais ir leidyklos dovanų kuponais.

KUR ir KAIP GAUTI KNYGĄ. Savo miesto, mokyklos bibliotekoje arba nusipirkti iš leidyklos www.auksozuvys.lt (pateikusiems konkurso dalyvio anketą atsiųsime vienkartinį nuolaidos kodą šiai knygai ir visam krepšeliui).

REGISTRACIJA ir SVARBIOS DATOS.
Nuo š.m. rugsėjo 12 d. užpildyk ir pateik registracijos formą internete.

Vartydamas knygą parašyk istoriją (iki 500 žodžių) ir iki š. m. spalio 10 dienos atsiųsk į knygos@auksozuvys.lt bei lauk kvietimo.

Atrinkti dalyviai bus informuoti iki š.m. lapkričio 3 dienos ir pakviesti į apdovanojimų ceremoniją festivalyje „Vaikų knygų sala“, kuris vyks š.m. lapkričio 20 dieną Vilniuje.

ORGANIZATORIAI. Leidykla „Aukso žuvys“ ir „Vaikų žemė“.

Susisiekti galite su Jovita: tel. nr. +370 65611123, el. p. knygos@auksozuvys.lt

LINKIME GERO LAIKO KURIANT IR KANTRIAI LAUKIAME REGISTRACIJOS BEI ISTORIJŲ.