You are currently viewing Kalėdinių atvirukų parodos pristatymas

Kalėdinių atvirukų parodos pristatymas

Gruodžio 7 d. vakarą Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje įvyko šiltas susitikimas su Kalėdinių atvirukų kūrėja menininke Loreta Uzdraite bei nuo lapkričio 13 d. jos eksponuojamos Kalėdinių atvirukų parodos pristatymas.

Į šį jaukų susitikimą susirinko didžiulis būrys menininkės draugų, pažįstamų ir artimų žmonių, kurie negailėjo autorei šiltų sveikinimų ir palinkėjimų. Renginyje taip pat dalyvavo ir menininkei sveikinimo kalbą sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, kuris linkėjo ne tik menininkei, tačiau ir visiems kitiems prieš šventes nepamiršti dalinti džiaugsmo kitiems.

Susitikimo metu Loreta papasakojo klausytojams nuo ko viskas prasidėjo: kaip gimė mintis kurti Kalėdinius atvirukus, apie tai koks tai yra sunkus ir kruopštumo reikalaujantis darbas, tačiau teikiantis didelį malonumą, nes kaip teigia pati autorė, ji pagaliau atrado save kai gali užsiimti mėgstama veikla ir kurti džiaugsmą kitiems.

Loreta ne tik mėgsta kurti Kalėdinius atvirukus kitiems, tačiau per kiekvienas šventes nepamiršta pradžiuginti ir kaimynų įmetant Kalėdinius atvirukus į pašto dėžutes.

Renginio metu menininkė prasitarė, kad ji kuria ne tik Kalėdinius atvirukus, tačiau ir Velykinius. Ji taip pat yra iliustravusi ne vieną Anykščių krašto rašytojų knygą tarp kurių yra A. Baranausko poema „Anykščių šilelis“, kuri 2015 m. metais yra pelniusi gražiausios knygos apdovanojimą.

Nuoširdžiai džiaugiamės Anykščiu krašto menininkų pasiekimais ir linkime Loretai nepailstančio kūrybinio įkvėpimo ir toliau džiuginti aplinkinius nuostabiais savo darbais.

Kalėdinių atvirukų paroda Bibliotekoje veiks iki sausio 19 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti.