You are currently viewing KALĖDINE AKCIJA „KALĖDOS BATŲ DĖŽĖJE“

KALĖDINE AKCIJA „KALĖDOS BATŲ DĖŽĖJE“

Šv. Kalėdos jau ne už kalnų, tad jau skubame pranešti apie kalėdinę akciją.

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka džiaugiasi galėdama prisidėti prie akcijos “Kalėdos batų dėžėje” ir kviečia visus Anykščių bendruomenės narius atnešti dovanėlę Ukrainos vaikams arba kariams ir taip nors kažkiek pradžiuginti jų liūdną ir sunkią kasdienybę.

Labdaros organizacija “Saugus prieglobstis LT” šią akciją organizuoja jau antrą kartą ir labai džiaugiasi galėję nuvežti Šv. Kalėdas Ukrainos kariams ir vaikams Ukrainos rytuose bei Šv. Velykas 2022 metais. Tad tradicijas tęsia ir toliau.
Vietose, kur žmonės nesitiki švenčių bei nevisi tikisi jog tų švenčių sulauks gyvi.

Norime ir vėl suteikti džiaugsmo ir vilties kartu su Jūsų pagalba ir susivienijimu.

Patarimai ruošiant dovanas:

Ruošiant dovanas vaikams:
nurodyti kokiam preliminariai amžiui ir lyčiai ruošiate, jei dovana tinka tiek mergaitėms tiek berniukams – nurodyti jog dovana universali.
Ruošiant dovanas kariams:
nurodyti ar dovana vyrui ar moteriai, ar universali.

Dovanų nepakuoti į dovanų popierių. Dovanas sudėti į dėžutes, dydis nėra svarbus, rekomenduojame rinktis tvirtesnes dėžutes, pvz.: batų dėžutes.
Nepamirškite parašyti laiškelį ar atviruką su palinkėjimais tam, kam dovanojate dovaną. jeigu norite grįžtamojo ryšio – laiškelyje parašykite savo el. paštą ar viber/ whatsapp/ signal kontaktą telefono numerį su prierašu, jei gavai šią dovanėlę, parašyk man.
Laiškų rašymui galite naudoti google vertėjo funkciją.

Ką dėti į dovanas?

Kariams:
Energetinis gėrimas, energijos suteikiantys shot’ukai, izraelietiški tvarsčiai, power bankai, termo rūbai, pašildukai į batus, taktinės pirštinės, gertuvės, šokoladukai, riešutai ir pan., žygiui skirti įrankiai, baterijos, žiebtuvėliai, drėgnos servetėlės, vitaminai, vaistai nuo skausmo/peršalimo, šildantys tepalai, megztos kojinės, pleistrai.
Vaikams:
Spalvinimo knygelės, saldumynai, nedideli žaisliukai, konstruktoriai, puzlės, power bankai jei vyresniam vaikui ruošiama dovana, makiažo rinkinukai, papuošalų gamybos rinkinukai ir pan., megztos kojinytės.

Ko nedėti į dovanas?
Nedėkite senų, murzinų žaisliukų (savanoriams nebus galimybių jų plauti).
Nedėkite seno galiojimo vaistų, dėvėtos avalynės.
Visos dovanos bus tikrinamos, tad nepakuokite į dovanų popierių.

Dovanos renkamos iki Gruodžio 15 dienos Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos administracijoje.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia https://www.facebook.com/SafehavenLT/posts/pfbid02cH5Lk1FUqjj61GDf7XfBbEH8ybQM2Gqz6h1ZvmJgW5X2AYFNwNHBswbC9mh7h4Eql