You are currently viewing Biblioterapijos užsiėmimas su doc. Jūrate Sučylaite

Biblioterapijos užsiėmimas su doc. Jūrate Sučylaite

Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę užbaigėme biblioterapijos užsiėmimu su doc. Jūrate Sučylaite. Dienos metu biblioterapijos paskaita vyko viešosios bibliotekos darbuotojams – susipažinta su biblioterapija, jos rūšimis, klausytasi istorijų iš praktinių biblioterapijos užsiėmimų ir kaip biblioterapiją galima pritaikyti kasdienybėje. Pasirodo nemaža dalis biblioterapijos jau dabar yra naudojama bibliotekininkų, tik vadinama tai kitais žodžiais. Pasisėmę dar daugiau žinių bibliotekininkai praktiškai išbandė  kaip vyksta interaktyvioji poezijos biblioterapija.

Vakare biblioterapijos užsiėmimą doc. Jūratė Sučylaitė surengė anykštėnams. Bet šiuos asmeniškus įspūdžius palikime dalyvavusiems.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos „Skaitiniai kaip vaistai“ – bibliotekos kolektyvui, kurie surėmę pečius ruošė skaitinių dėžutes, vaistinių darbuotojams, kurie priėmė akciją draugiškomis šypsenomis, regiono naujienų portalui bei laikraščiui Anykšta, už Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių viešinimą.  Nuoširdų ačiū tariame doc. Jūratei Sučylaitei, kuri taip prasmingai biblioterapijos užsiėmimu vainikavo akcijos pabaigą.