You are currently viewing Akimirkos iš Bibliotekos skaitytojų nominacijų vakaro

Akimirkos iš Bibliotekos skaitytojų nominacijų vakaro

Jaukų gruodžio 15 d. vakarą į Biblioteką sugūžėjo didelis būrys skaitytojų, kurie buvo nominuoti ir apdovanoti už draugystę, už skaitymą, savanorystę, mokslinę veiklą ir kitokias veiklas bibliotekoje.

Aktyviausi bibliotekos skaitytojai buvo apdovanoti už įvairaus žanro knygas: detektyvus, siaubo, meilės romanus, mokslinę literatūrą. Pakalbinus ir paklausus iš kur toks aktyvumas ir noras skaityti, nominantai atviravo, kad jie skaito ne tik patys, tačiau ir skolinasi knygas savo garbaus amžiaus tėvams.

Vakaro metu iš viso buvo pasveikinta keturiasdešimt aktyviausių bibliotekos lankytojų ir skaitytojų tarp kurių buvo nominantai ne tik iš Centrinės viešosios bibliotekos, tačiau ir iš Andrioniškio, Ažuožerių, Kavarsko, Šerių, Staškūniškio, Kurklių ir Surdegio filialų bibliotekų.

Renginio metu išgirdome daugybę gražių ir šiltų žodžių bibliotekai ir jos darbuotojams. Skaitytojai džiaugėsi turintys galimybę skolintis knygas ir skaityti.

Šiais laikais vis girdime, kad reikia kažko naujo, reikia naujų paslaugų, skaitymo bibliotekoje jau nebepakanka, norime eiti į modernumą, šiuolaikiškumą, novatoriškumą ir pamirštame, kad vis dėl to Bibliotekos pagrindinė misija yra ne šokti, dainuoti ar vaidinti, tačiau šviesti žmones su knyga, suteikti galimybę jiems leistis į įvairiausius nuotykius, o svarbiausia dovanoti skaitymo džiaugsmą. Štai kokia yra pagrindinė Bibliotekos misija. Išgirdę tiek daug šiltų žodžių mums, mes dar kartą tai supratome. Ačiū Jums, mieli skaitytojai, kad dar kartą mums priminėte kodėl Biblioteka yra gyva.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame Anykščių kultūros centro moterų vokalinio ansamblio kolektyvui „Volungės“, kuris renginio svečiams dovanojo koncertinę programą.

Viešosios bibliotekos informacija