Rugpjūčio 30 d. Kavarsko miestelio bibliotekoje susirinko aktyviausi lankytojai. Palydėti besibaigiančią vasarą ir sukurti spalvingus paveikslus. Dideli ir maži margino atsineštus augalų lapus, gėles ir kūrė savo piešinius.
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.