Naujienos

GURMANIŠKAS PASIMATYMAS SU SKANIOMIS KNYGOMIS


VISIEMS, kam SKANU gyventi, kvėpuoti, gerti kavą ir aromatingą arbatą, skaityti protingas, džiugias, liūdnas, keistas knygas, užuosti pasaulį, medžioti patyrimus!


Gegužės 19 d. (ketvirtadienį), 17.30 val., viešosios bibliotekos salėje smalsiausių skaitytojų lauks leidyklos „Skanios knygos“ patyrimų vakaras!

Visiškai nauja, 2021 m. pabaigoje J. Norvaišienės knyga „Vienos raidės istorijos“ 2022m. vasarį paskelbta knyga - rekordininke. Lietuvos Rekordų akademija „Vienos raidės istorijas“ įtraukė į įdomiausių šalies rekordų sąrašą. Jūratės Norvaišienės išmaniai sukonstruotos istorijos išskirtinės tuo, kad papasakotos naudojant žodžius iš tos pačios raidės, apimant abėcėlę nuo A iki Ž. Paskaitę nustebsite, koks turtingas ir daug galimybių teikiantis lietuvių kalbos žodynas!

„Skanios knygos“ įkūrėja, leidėja Lina Gudinienė ir jos įžvalgos, koks ypatingas „sielos maistas“ yra geri tekstai. Taip pat - gurmaniškiausi leidiniai iš „Skanių knygų“ lentynos bei įtraukiantis pasakojimas, kaip gimė ir Lietuvos rekordu tapo „Vienos raidės istorijos“.

Kodėl dažnai sakome „tuojau sužinosim, kuo KVEPIA visa ši istorija“? Kaip istorijos knygose siejasi su aromatų kompozicijomis kvepalų flakonuose? Kaip literatūra, personažai, istoriniai įvykiai įkvepia kvepalų kūrėjus ir kas iš to išeina? – klausimai, atsakymai ir ypatingų kvepalų „degustacija“ su parfumerijos eksperte, lietuvių kilmės parfumerijos autorių ekspozicijos „Scent Syndicate“ prodiusere Edita Vigelyte.

STAIGMENA kiekvienam susitikimo dalyviui: kviesime susikurti savo 2022 m. VASAROS PAŽADĄ, palinkėjimą, ketureilį, inspiraciją, nuotaiką, pasinaudodami „slaptu receptu“ iš „Vienos raidės istorijų“!

Vakaro metu patikusias knygas ir aromatus galėsite išbandyti ir įsigyti.