Naujienos

Naujos knygos laukia skaitytojų

Skaitymas – labai svarbi gyvenimo dalis, skaitymo nauda neišmatuojama, knygos praturtina ir teikia gausybę informacijos. Žmogus skaitydamas įsivaizduoja tai, ko nėra matęs, pabuvoja ten, kur nėra buvęs. Ir ypač dabar, kai visi gyvename karantino laikotarpiu, maksimaliai apriboję socialinius ryšius – knyga yra pirmas draugas ir būdas bendrauti, sužinoti, lavinti vaizduotę, išmokti, patirti estetinį skaitymo malonumą.


Dėkojame bibliotekos bičiuliams už kantrybę ir atsiprašome, kad taip ilgai nepasiūlėme naujų spaudinių. Nuo vidurvasario buvo pertvarkoma LIBIS duomenų bazė, diegiama modernizuota sistema, ne viskas sklandžiai vyko, buvo keblumų aptarnaujant skaitytojus, ilgai nebuvo galima suformuoti naujai gautų spaudinių lydraščių. Bet visos bėdos kada nors baigiasi ir pirmosiomis Naujų metų dienomis savo skaitytojams galime pasiūlyti per penkis šimtus naujų knygų.

Kaip visada, didžiąją dalį (345 egz.) sudaro grožinė literatūra: senoji pamėgtoji klasika, meilės romanai, detektyvai, poezija ir kt.

Septynios naujos knygos religine tematika, filosofinių ir psichologinių knygų lentyna pasipildė 24 egz., net 27 spaudiniai istorijos ir geografijos mėgėjams, keliolika knygų sveikatos ir sveiko gyvenimo būdo tema ir kt.

Nevardinsime knygų autorių ir pavadinimų, apsilankę rasite ir savo pamėgtų rašytojų knygas, galbūt sudomins naujos pavardės. Maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje: skaitykite ir atraskite, dalinkitės skaitymo džiaugsmu.

Bibliotekos informacija