Naujienos

Laiškas Kalėdų seneliui

Gruodžio 9 dieną Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje vyko Kalėdinių pasakojimo ciklo „Šventinės Pukio Kutulio istorijos“ garsiniai skaitymai. Tai jau antrasis Kalėdų rezidencijos Anykščiuose renginys bibliotekoje.

Pasiklausyti pasakėlės „Eglutė“, kurią parašė ir nupiešė V. Sutejev, susirinko vaikai iš lopšelio-darželio „Žiogelis“ bei Šventosios upės mokyklos mokiniai su auklėtojomis.

Susitikimo pradžioje Gyvosios knygelės pakvietė vaikus pažaisti žaidimą „Pasakyk savo vardą“ ir susipažinti. Vėliau kartu skaitėme pasaką apie tai, kaip vaikai laukdami švenčių sugalvojo nulipdyti sniego senį – Besmegenį. Jam įteikė laišką ir išsiuntė Kalėdų seneliui norėdami, kad šis padovanotų vaikams eglutę. Kelionėje Besmegenis patyrė daug nuotykių, bet vaikų prašymą išpildė.

Baigiant skaityti pasakojimą apie eglutę, vaikus pradžiugino apsilankęs šaunusis bibliotekos katinas Pukis Kutulis. Jis atkeliavo kartu su Besmegeniu ir atsinešė paslaptingą laišką, kuriame buvo... stebuklinga šventinė arbata, skirta visiems knygų mylėtojams! Katinas Pukis Kutulis palinkėjo jaukaus skaitymo ilgais žiemos vakarais, mėgaujantis kvapnios arbatos puodeliu.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Violetos Matelienės nuotraukos