Naujienos

Skaitytojų dėmesiui

Naudojantis bibliotekų elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.lt, dėl atliekamų modernizavimo darbų, laikinai galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, ir testavimo procesų.


Svarbu! Liepos 27 d. bus atliekamas Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą.

Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt bibliotekos skaitytojams TEIKIAMA:
el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. Tel. 838150784

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus