Naujienos

„SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2020“ SKIEMONIŲ BIBLIOTEKOJE

Spalio 19–23d. vyko jau tradicine tapusi projekto „Prisijungusi Lietuva“ nacionalinė akcija „Senjorų dienos internete“, kurios tikslas skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiau jaustis skaitmeninėje erdvėje.

Kas norėjo galėjo prisijungę stebėti tiesiogines laidas namuose savo išmaniuosiuose įrenginiuose, kiti galėjo maloniai praleisti laiką bibliotekoje. Jau pirmoji laida „E.sveikata: judėkime ir padėkime sau“ buvo naudinga Vlados Musvydaitės patarimais, o kur dar žolininkės, knygų autorės Danutės Kunčienės supažindinimas su vaistažolėmis, jų naudojimo būdais. Kasdien stebėdami  tiesiogines transliacijas galėjome keliauti po praeitį, mokėmės susirasti ir peržiūrėti LRT mediatekoje senas laidas ar filmus, išklausėme naudingus fotografo Jono Danielevičiaus patarimus kaip fotografuoti ir redaguoti nuotraukas.

Išklausėme daug puikių patarimų kaip naudojantis elektronine bankininkyste galima atlikti tiek darbų tiesiog neišeinant iš namų, saugiai apsipirkti internetu, saugiai naudojantis socialiniais tinklais susirasti naujų pažįstamų, o gal senų draugų.

Daugiausia dėmesio sulaukė paskutinioji laida „E.sodas: planuokime virtualiai, sodinkime realiai“. Turbūt nė vieno negali palikt abejingu vaizdinga, be galo įdomi, suteikianti tiek daug žinių Algirdo Amšiejaus paskaita.

Esame dėkingi „Prisijungusi Lietuva “ komandai už puikias laidas ir lauksime kitais  metais naujų.

Skiemonių filialo bibliotekininkė
Danguolė Gaidukevičienė