Naujienos

„Vyturio“ draugams

Mieli „Vyturio“ draugai,
vis laisvesnės karantino sąlygos leidžia dažniau išeiti į lauką, džiaugtis gerėjančiais orais, pagaliau legaliai nusiimti nuo veidų kaukes ir įkvėpti gryno oro!

O sėdint parkuose ir beskaičiuojant paskutiniąsias dienas iki vasaros verta atsiversti dar vieną knygą ;)

- kartu su mažiausiais mintimis nusikelkite į ūkanotąją Škotiją skaitydami „Nykštuko akmuo. Škotų pasakos“;
- vyresniems panirti į Ramiojo vandenyno salos nuotykius padės „robinzonų“ penketukas J. Verno romane „Negyvenama sala“;
- tėveliams, pavargusiems nuo darbų ir rūpesčių, kasdienybę praskaidrins šarmingasis G. de Maupassant kūrinys „Mielas draugas“!
---

Raginame atkreipti dėmesį, kad birželis – jau pasiekiamas ranka. Tegul likusios draugystės dienos būna prasmingos ir perpildytos skaitmeninės bei garsinės literatūros... kad vėliau nereikėtų gailėtis!

- patiems mažiausiems tiks smagi, juoko ašaras dovanojanti literatūra – „Danuko Dunduliuko nuotykiai“ bei „Mikė Melagėlis“.

- niekaip nepradedantiems skaityti rekomenduojame porą trumpų, bet gilių kūrinių – „Simono tėtis“ ir „Čiuožyklos muzika“.

- dar tik daugiau skaityti pradėjusiems paaugliukams rekomenduojame tėvų išbandytas klasikines nuotykių istorijas – „Vyturyje“ rasite visas Vinetu serijos knygas ir visą Didžiosios Lokės sūnų seriją su Hariu ir Topu priešaky!

- poilsio ir džiaugsmo išsiilgusiems gimnazistams puikiai tiks angliško humoro prisotintas kūrinys „Trise valtimi (neskaitant šuns)“.

- iškankintiems blaškymosi po FB naujienų srautą, siūlom tikrą iššūkį – įsibristi į rusų klasikų kūrybą: „Vyturyje“ rasite ir į F. Dostojevskio šedevrus, ir L. Tolstojaus „Karą ir taiką“, kurį kadaise JAV prezidentas G. W. Bushas skaitė „norėdamas ugdyti kantrybę“.

Skaitmenines knygas skaitykite čia: www.vyturys.lt

Garsinių knygų klausykitės čia: http://bitly.com/vyturioknygos

Muškime skaitymo rekordus drauge!

Šiltų knygos spindulių!

Austėja Šavelytė
VYTURYS
Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
8 683 96 796