Naujienos

Draugo diena Šerių bibliotekoje

Rudeniškai gražią lapkričio 29-osios popietę į Šerių kaimo bendruomenės namus rinkosi gyventojai paminėti Draugo dienos ir pagerbti jubiliatų.

Į šį renginį atvyko projekto „Prisijungusi Lietuva – efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ dalyviai, nes Šerių kaimo bendruomenė yra taip pat šio projekto dalyvė, turi savo konsultantą bei lyderį.

Šis projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m. pavasarį. Projekto tikslas – padėti Lietuvos gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis ir internetu. Projekto tikslinė grupė – vyresnio amžiaus žmonės. Jiems bibliotekose vyksta nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai, „Senjorų  dienos internete“ ir „Interneto savaitė“.

Šerių kaimo bendruomenės žmonės, atėję į šventinę popietę, galėjo pasitikrinti savo skaitmeninio raštingumo žinias sukdami „Išmanųjį laimės ratą“.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovai visus apdovanojo elektroninių asmens tapatybės lustinių kortelių skaitytuvais, pieštukais, atšvaitais.