Naujienos

„Peliuko Čito kelionė“. Popietė Burbiškio bibliotekoje

Rudens saulė, aukso spalvos, „Bobų vasara“, gaivus oras... Oras po truputį  vis vėsta, ruduo – itin gražus ir spalvingas metas, kai tiek namie, tiek lauke galima nuveikti galybę dalykų. Prisirinkti spalvotų medžių lapų, kankorėžių, gilių, kaštonų, įvairių šakelių, žievelių, samanų.

Pažinti gamtą, kuri šiuo metų laiku sparčiai keičiasi, o besikeisdama dovanoja puikiausių  galimybių ir priemonių kūrybiniams sumanymams.

Idėjų ieškojom ne tik gamtoje, bet ir iš knygos Andrea Kussner – Neubert „Darbeliai visiems metų laikams“, taip pat iš žurnaliuko vaikams apie gamtą „Lututė“.

Spalio 13 dienos  popietę  Burbiškio  bibliotekoje su vaikais kūrėme knygelę „Peliuko Čito kelionė“.

Prisirinkome  įvairios gamtinės  medžiagos, kirpome, spalvinome, klijavome,  sužinojom kaip elgtis su karštais klijais, kaip juos panaudoti. Ir pradėjome peliuko Čito istoriją: sugalvojome vardą, ką sutiko eidamas, kokias įžymias vietas aplankė, pas kokius  vaikus užsuko,   kokias maisto atsargas rinko žiemai. Nors mūsų buvo mažai, bet popietė buvo smagi ir kūrybinga.

Tikimės, kad ši „Peliuko Čito kelionė“ nukeliaus  į Mačionių biblioteką, aplankys Utenos vaikų lopšelį-darželį „Voveraitė“.

Burbiškio filialo bibliotekininkė Iveta Stankevičiūtė - Požėlienė