Naujienos

VASAROS SPALVŲ PALETĖ MŪSŲ PIEŠINIUOSE

Skiemonietės  moterys įrodė, kad išmokti kažką naujo, tobulėti, kurti, siekti galima bet kuriame žmogaus amžiuje.

Skiemonių miestelyje, savo sodyboje vasaras leidžianti Vilniaus Gedimino technikos universiteto teatro studijos „Palėpė“ scenografė, Vilniaus  dizaino kolegijos piešimo dėstytoja Rasa Kesminienė, būdama bibliotekoje pasiūlė idėją mokyti  vyresnio amžiaus moteris piešimo meno. Iš pradžių dauguma į tai žiūrėjo skeptiškai, galvojom gal toks užsiėmimas geriau tiktų vaikams, gal nesugebėsim, juk piešėme tik mokykloje, tačiau kodėl nepabandžius.

Ir  kiekvieną liepos mėnesio ketvirtadienio popietę rinkomės moterų klubo patalpose į edukacines piešimo popietes. Tai  buvo ne tik nauja patirtis, bet ir malonus bendravimas, buvimas kartu.

Pirmas mūsų darbas buvo nupiešti aliejinėmis kreidelėmis ąsotį su gėlėmis. Pasinaudodamos dėstytojos patarimais piešėme virš krepšio savo įsivaizduojamą paukštį, natiurmortą. Kiekviena tai darė savitai, juk fantazijai nėra ribų. Vieną popietę paskyrėme koliažo kūrimui. Tai mums buvo naujiena, kai žirklučių ,klijų ir senų  spalvotų žurnalų dėka galima sukurti savotiškus vaizdus.

Reikalingomis  piešimui priemonėmis rėmė Skiemonių kaimo bendruomenė.

Nuo rugsėjo 4d. visą mėnesį Skiemonių bibliotekoje bus eksponuojami  skiemoniečių  Audronės, Jolantos, Ritos, Danguolės, Dalios, Nijolės V., Nijolės T. ir Svetlanos piešiniai.

Tikimės šį širdžiai mielą užsiėmimą tęsime ir kitais metais, o mūsų būrys bus dar gausesnis.

Skiemonių filialo bibliotekininkė  Danguolė Gaidukevičienė