Naujienos

Dėl paslaugų teikimo apribojimo liepos 27 dieną

Informuojame, kad liepos 27 dieną dėl LIBIS sistemos pokyčių nebus galima naudotis knygų užsakymo, rezervavimo ir išdavimo paslaugomis.
Lankytojai bibliotekoje galės įprastai naudotis viešąja interneto prieiga, skaityklomis, leidinius galės skaityti vietoje.  Atsiprašome už nesklandumus

Viešosios bibliotekos informacija

Biblioteka švenčia Miesto šventę

Liepos 22–25 dienomis Anykščių mieste šventinis šurmulys! Šią itin šiltą vasarą Anykščių miesto šventė, pavadinta „Vasaros atogrąžos Anykščiuose“, kviečia ne tik šiluma mėgautis, bet ir atsigręžti – pajusti, atsigręžti – išgirsti, atsigręžti – patirti, atsigręžti – suprasti…

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Vakaro pasaka“ Staškūniškio bibliotekoje

Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ auklėtojos metodininkės Dalios Šimkienės fotografijų paroda „Vakaro pasaka“ dar kartą kviečia pažvelgti į mūsų gamtos grožį.

Skaityti daugiau...

Padėka

Sunku būtų suminėti visus, kurie dalinasi asmeninių bibliotekų knygomis, ar rūpinasi, kad speciali literatūra pasiektų kuo daugiau skaitytojų.

Šį kartą už dovanotas knygas dėkojame bibliotekos bičiulėms: Vidai Augulienei, Raimondai Irkinienei ir Virginijai Vilčinskienei.

Viešosios bibliotekos informacija

Skaityti daugiau...

Mokymai pradedantiesiems!

Mokymai pradedantiesiems.

Kviečiame į tiesioginius skaitmeninio raštingumo mokymus  Anykščių bibliotekos salėje.

Skaityti daugiau...