Naujienos

Maloniai kviečiame ir laukiame


Rugsėjo 25 d.
Anykščiai visus kviečia į Obuolines ir Turizmo naktį. Skirtingose miesto erdvėse anykštėnų ir miesto svečių lauks įvairios veiklos, pramogos, gyvo garso koncertai, kino seansas, diskoteka, šviesų instaliacijos ir kitos staigmenos nuo ryto iki nakties!

Maloniai kviečiame į Bibliotekos renginius ir parodas.

Skaityti daugiau...

Imunitetą stiprinantys augalai

Rugsėjo 17 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka pakvietė anykštėnus į naujos Sigučio Obelevičiaus knygos „Imunitetą stiprinantys augalai“ sutiktuves. Prastėjant orams, siaučiant ligoms, visi susirūpiname savo imuniteto stiprinimu, tad knyga pasirodė pačiu laiku ir tokios koncentruotos žinios visiems pravers.

Skaityti daugiau...

Vaikai ir jaunuoliai padės bibliotekoms kurti naują virtualų žaidimą

Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekose 2021–2023 m. įgyvendinamas 5-8 klasių moksleivių skaitymo skatinimo projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo Anykščiuose


Kraujo donorystės akcija Anykščiuose vyks rugsėjo 21 dieną, antradienį, 10:00–17:30 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai).


Privaloma registracija
tel. +370 630 09323

Skaityti daugiau...

Kūrybingas pleneras ir rudens sutiktuvės Budrių bendruomenėje

Dviejų dienų meninis amatų pleneras Budrių bendruomenėje buvo kelių metų svajonė, bet kažko labai norint, pasirodo ir slapčiausios svajonės pildosi...

Skaityti daugiau...

„Ačiū, kad esi“

Į Šerių bendruomenės namus saulėtą ir šiltą rugsėjo 11-tą dieną rinkosi bendruomenės gyventojai, kur vyko popietė „Ačiū, kad esi“.

Skaityti daugiau...

POEZIJA TARSI KALNŲ UPĖ...


Bene dešimtmetį Antano Žviko kurtos eilės įsiliejo į „Laiko tėkmę“.
Rugsėjo 10-osios pavakary N. Elmininkuose skambėjo Antano eilės, vyko pokalbis apie kūrybą.

Skaityti daugiau...