Naujienos

Kviečiame aplankyti parodą Svėdasų bibliotekoje

Svėdasų bibliotekos Meno galerijoje nauja paroda. Ant galerijos sienų išsirikiavo net 23 Raimondo Guobio išraižyti paveikslai ir paveikslėliai. Juose tėviškės, Vilniaus ir kitokie vaizdai, kuriuos Raimondas kruopščiai drožinėjo prieš gerus tris dešimtmečius. Kviečiame aplankyti ir pasigrožėti.

Skaityti daugiau...

Dievas ir likimas žadėjo kažką kitką...

Lietingą ir vėjuotą spalio 20 d. vakarą Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos bičiuliai rinkosi į susitikimą su anykštėnu mokslininku biologu, gamtininku publicistu, literatu, gamtos fotografu Broniumi Šablevičiumi.

Skaityti daugiau...

Turi mėgstamą knygą? Pristatyk ją vaizdo įraše ir laimėk įspūdingų prizų

Rugsėjo 20 d. startavo jau 26-ą kartą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamas Knygų pristatymo konkursas. Ši bibliotekos tradicija tapusi iniciatyva kiekvienais metais rudens pradžioje sujungia knygų mylėtojus vienam tikslui – išsirinkti savo mėgstamiausią knygą ir ją kūrybiškai pristatyti kitiems.

Skaityti daugiau...

Kūrybinė paroda „RUDUO KEPURĖJE“


Kai švelniais potėpiais gamta išmargina laukus, sužaižaruoja auksinės spalvos po kojomis, ateina metas kūrybai.

Skaityti daugiau...

Džiaugiamės kolegės įvertinimu


Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus bibliotekininkė Ligita Matulienė už profesionalų darbą ir aktyvų dalyvavimą Bibliotekos gyvenime apdovanota Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorės Jurgitos Bugailiškienės padėka.
Sveikiname.

Skaityti daugiau...

Kasmetinė rudens gėrybių paroda „Žaidžiame rudenį“


Spalio pradžioje visus Viešintų bendruomenės žmones kviečiau aplankyti ar patiems sudalyvauti parodėlėje „Žaidžiame rudenį“.


Skaityti daugiau...

Kūrybiniai užsiėmimai „Turtingo rudens dovanos“

Ruduo mums visiems dovanoja ypatingą grožį – šermukšnių uogos, kaštonai, gilės, įvairiaspalviai medžių lapai. Pasitelkus vaizduotę, surinktos gamtinės medžiagos gali pavirsti nuostabiais, originaliais darbeliais.

Skaityti daugiau...