Naujienos

Būkime pažįstami Anykščiuose

Vasaros atostogų metas, puikus oras ir šilta saulė geriausias laikas susitikimams, buvimui kartu, bendravimui. Rugpjūčio 5-osios rytmetį į Anykščius atvyko gausus būrys jaunųjų skaitytojų iš Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos.

Skaityti daugiau...

2022 m. II ketvirčio bibliotekoje populiariausių knygų dešimtukas

„Knyga puikiai atlieka patarėjo ir pagalbininko rolę. Neįkyriai, jums tinkamu tempu, jūsų pasirinktu laiku jus moko gyvenimo išminties, leidžia istorijos veikėjuose pamatyti save, suprasti savo elgesį, išmokti kitokių elgesio modelių. Knyga nesimėto patarimais, žmogaus neįpareigoja jų laikytis, ji kartu gali ir relaksuoti, ir versti mobilizuotis, ji kaip vaistas nuo visų ligų.“

Daiva Žukauskienė

 Siūlome susipažinti su populiariausiomis knygomis bibliotekoje

„Šventosios Takais“


Kviečiame susipažinti su Kavarsko apylinkių kraštovaizdžiais aplankant Alberto Kuliešiaus tapybos darbų parodą mūsų bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Atidaryta paroda „Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos“

Liepos 23 d., miesto šventės metu, Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje buvo atidaryta paroda „Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos“.

Skaityti daugiau...

Kviečiame aplankyti nuotaikingą parodą

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje EMOS TRAPIKIENĖS rankdarbių paroda.
Aplankyti galite iki rugpjūčio 30 dienos.


Skaityti daugiau...

Kviečiame aplankyti parodą

Kvapniai pražydus liepoms, pasipuošę spalvingais „Kūrybos sparnais“, į Vaikų literatūros ir edukacijos skyrių ir jo prieigas atkeliavo nuostabūs piešiniai, kerintys mistinėmis vizijomis, laiko ženklais, kviečiantys išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. O kur dar išmintingosios pelėdos, saugančios knygų paslaptis...

Skaityti daugiau...

Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje organizuota paroda „Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos“. Paroda surengta prisiminti mokslininką istoriką, publicistą, visuomenininką prof. Antaną Tylą (1929–2018) ir atverti duris į jo asmeninę biblioteką, kuri po profesoriaus mirties perduota saugoti Anykščių viešajai bibliotekai.

Skaityti daugiau...