Naujienos

Maloniai kviečiame į knygos pristatymąBirželio 22 d., 17.30 val. 

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje muziejininkas, kraštotyrininkas
Raimondas Guobis 
pristato naujausią savo knygą
„Anykščių krašto šauliai“


Skaityti daugiau...

Kraštiečio istoriko Tomo Baranausko dovanos

Birželio 14 d. Viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje svečiavosi humanitarinių mokslų daktaras Tomas Baranauskas. Kraštietis istorikas Viešosios bibliotekos skaitytojams padovanojo jo paties parengto leidinio „Sėlos ir Žiemgalos vyskupystės aktai = Acta episcopatus Seloniensis et Semigalliensis“ du egzempliorius ir Anykščių L. ir S. Didžiulių viešajai bibliotekai paliko savo autografą.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo Anykščiuose


Kraujo donorystės akcija Anykščiuose vyks birželio 23 dieną, trečiadienį, 10:00–17:30 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai).

Privaloma išankstinė kraujo donorų registracija telefonu +37065543757


Skaityti daugiau...

Kontaktiniai mokymai grįžta!

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje birželio 7-10 d. vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo pradedančiųjų programos mokymai.

Skaityti daugiau...

Vitalija Tušas – „Lietuva, tu ąžuolu šlamėki“

Birželio 11-ąją gražus būrelis pažįstančių Vitaliją susirinko į Anykščių biblioteką susipažinti su jos kūryba, išgirsti skaitomas eiles ir pokalbį apie gyvenimą. Kūrybos, sudėtos į knygą, pagrindinė tema – meilė.

Skaityti daugiau...

Tomo Ivanusko dovana Anykščių bibliotekai

Anykštėnas menotyrininkas, fotografas Tomas Ivanauskas einantis Kinijoje ir Pietų Korėjoje kultūros atašė pareigas nutarė Anykščių L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką paremti finansiškai, pirkdamas naujas knygas. Pirmąją paramą Viešoji biblioteka jau gavo. Bibliotekininkų pageidavimu T. Ivanauskas nupirko dešimt egzempliorių Algimanto Dačiulio parengtos ir muziejininkų išleistos knygos „Skalsios duonos linkėdamas“.

Skaityti daugiau...