Naujos knygos

Kario keliu

Kario keliu

Kario keliu
Dalius Rakutis

„Kario keliu“ – tai vaikams ir jaunimui skirta knyga apie Lietuvos kariuomenę, ginklus, karo techniką ir kitus įdomius, daugeliui tikriausiai mažai žinomus dalykus. Versdamas šios knygos puslapius pasijusi lyg keliautum tikru kario keliu, galėsi pabūti snaiperio, žvalgo, naikintuvo piloto, laivo vado, kovinio naro ir daugelio kitų karių kailyje. Sužinosi, kas ir ką kariuomenėje veikia, kodėl viską reikia daryti darniai, sutartinai ir kaip visi turėtų elgtis, jeigu vieną dieną prireiktų ginti mūsų Tėvynę.

Kad ši kelionė neprailgtų ir nepabostų, per visus puslapius tave lydės dalykiškai tikslūs ir linksmi piešiniai, nuotraukos, užduotys ir įdomybės. Ir, žinoma, sąmojingas humoras, kuris labiau praskleis gana sudėtingų dalykų, kaip kariuomenė ir karas, paslapties skraistę.

Knyga "Kario keliu" skirta būsimiems Lietuvos gynėjams, šiuo metu tik įpusėjantiems mokyklos kursą, tačiau joje ras ką nors įdomaus kiekvienas, kas nori pažinti Lietuvos kariuomenę.

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys
Violeta Palčinskaitė

Saulelė leidžias.
Takelis žvilga.
Namai namučiai
Nors ir po smilga.

Knyga "Vaikų kambarys" – tai nedidukai pasakos namai, pro kurių spalvotą langelį gali stebėti, kaip metų laikai veja vienas kitą ir prieš akis pamažu mainosi stebuklingi paveikslai... Pavasarį galveles nedrąsiai kelia žibutės, o vasarą lėlės parke laižo ledus. Atvėsus rudens teta įsupa miestą pūkine skara, o Šaltis ima ir smulkiais sidabriniais dygsniukais išsiuvinėja visas Vilniaus senamiesčio kerteles... Tad užsukite visi norintys pasisvečiuoti – pasakos namų durys plačiai atvertos.

Knygoje "Vaikų kambarys" jūsų laukia gražiausi Violetos Palčinskaitės eilėraščiai ir jaukios dailininkės Sigutės Ach iliustracijos.

Originalas

Originalas

Originalas
Tomas Kavaliauskas

Velnių muziejaus „Kipšo“ kavinėje sutiktas paslaptingas meno kuratorius-restauratorius Karlas T. Vaineris įsuka menų doktorantą ir jo sužadėtinę į painią istoriją, susijusią su koliažų meistro Dogu Bankovo palikimu. Trijulė keliauja į Bulgariją ieškoti dingusių Bankovo paveikslų.
Pasirodo, bulgarų kilmės Dogu Bankovas tarpukario Paryžiuje sukūrė daugiau paveikslų nei manyta. Įsiplieskia nuožmi kova tarp Karlo T. Vainerio ir Bulgarijos romų barono Ivano G. Goranovo dėl Bankovo kolekcijos.

Kuris iš jų yra teisėtas Bankovo paveikslų savininkas, o kuris apsimetėlis?
Kurie Bankovo paveikslai – klastotės, o kurie originalai?
Vynu atmiešti kipšo kerai, nuotykiai ir humoras lydi skaitytoją nuo pradžios iki pat netikėtos pabaigos.
Romanas "Originalas" - bohemiškas detektyvas.