Naujienos

Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje organizuota paroda „Profesoriaus Antano Tylos asmeninės bibliotekos atodangos“. Paroda surengta prisiminti mokslininką istoriką, publicistą, visuomenininką prof. Antaną Tylą (1929–2018) ir atverti duris į jo asmeninę biblioteką, kuri po profesoriaus mirties perduota saugoti Anykščių viešajai bibliotekai.

Skaityti daugiau...

Kraštiečių sambūris Budrių bendruomenėje

Joninės savo populiarumu turbūt ne ką nusileidžia šv. Kalėdoms ir šv. Velykoms. Jas vienaip ar kitaip mini dauguma. O mini kaip? Na taip, ilgiausia diena, trumpiausia naktis, prie laužų praleistas smagus laikas iki ryto.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo AnykščiuoseKraujo donorystės akcija Anykščiuose vyks liepos 5 dieną, antradienį, 10.00–17.30 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje

(Vyskupo skv. 1, Anykščiai).


Privaloma registracija
tel. +370 650 28690

Skaityti daugiau...

„Kavarske ir vėl skambėjo eilės“

Šiemet Kavarskas yra mažoji Lietuvos kultūros sostinė. Ta proga birželio 23-25 dienomis mieste vyko daugybė įvairių renginių. Vienas iš jų, tradicinis poezijos vakaras organizuotas Kavarsko bibliotekos.

Skaityti daugiau...

Nuoširdžiai dėkojame

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus kolektyvas džiaugiasi sulaukęs dovanų ir nuoširdžiai dėkoja leidyklos „Dominicus Lituanus“ leidyklos vadovei Ramunei Landsbergienei už padovanotas knygas, kurių labai laukia skaitytojai.
Ačiū Jums.

Skaityti daugiau...