Naujienos

Su mažaisiais herojais

Gegužės 12 dieną linksmai nusiteikę, spalvingų tulpių puokšte nešini į Vaikų literatūros ir edukacijos skyrių atskubėjo Anykščių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ „Boružiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Raimonda ir auklėtojos padėjėja Asta.

 

„Gyvoji knygelė“ pakvietė visus susipažinti ir pažaisti smagų žaidimą „Pasakyk savo vardą ežiukui“. Ežiukui keliaujant iš rankų į rankas netikėtai pasirodė bibliotekos smalsusis katinas Pukis Kutulis, nešinas dideliu lagaminu. Visiems buvo įdomu, kas jame slepiasi? Pukis Kutulis pašnibždėjo paslaptį, kad tai „Knygų rekordai“ ir vieną po kitos ėmė traukti didžiausią, ploniausią, storiausią, juokingiausią ir kitokias knygeles. Tačiau didžiausio vaikų susidomėjimo sulaukė pati mažiausia knygelė, telpanti į delną...

O kokia pažintis su knygelėmis be skaitymo drauge? Katinas suskubo vaikams pristatyti savo mėgstamiausią, įkvepiančią istoriją „Mažieji herojai“, kuri pasakoja apie mažuosius džiaugsmo, drąsos, ramybės ir kantrybės herojus.

Prieš atsisveikindamas su vaikais, Pukis Kutulis palinkėjo vaikams ištikimos draugystės su knyga ir kiekvienam padovanojo po knygų skirtuką.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Nuotraukos Violetos Matelienės