Naujienos

Traupiečiai dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito“

Gegužės 7 dieną Traupio bibliotekos jaunieji skaitytojai minėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, dalyvaudami skaitymo skatinimo akcijoje „Lietuva skaito“. Šių metų akcijos šūkis – „Lietuva skaito vaikams“.


Skaitymams pasirinkome gražią, žaluma ir žydėjimu kvepiančią erdvę – Traupio botanikos sodą. Mokinukams ir jų mokytojoms savo kūrybą skaitė jauniausia knygos autorė Indrė Musteikytė. Vaikai smalsiai klausėsi pasakų, šnekučiavosi su jų autore apie skaitymą ir bandymus kurti. Smalsučiai sužinojo, kad skaitant daug knygų, lavėja fantazija ir atsiranda noras pačiam kurti.

Pasišnekučiavę su penkių knygelių autore, vaikai kartu su ja kūrė pasaką, dėliodami po vieną žodį, ieškojo sode pasislėpusių užduočių, už teisingus atsakymus pelnė saldžiuosius prizus. Bibliotekininkė apdovanojo šauniausią bibliotekos skaitytoją ketvirtokę Rugilę Morozovą ir pakvietė vaikus būti dar aktyvesniais knygelių mylėtojais.

Prasmingai praleista netradicine pamoka vaikams atnešė daug naujų žinių, patyrimo klausytis ir girdėti, bei bendravimo džiaugsmo.

Traupio bibliotekos informacija