Naujienos

Video apžvalga „Nauja realybė – virtualūs renginiai Troškūnų bibliotekoje“


Nacionalinę bibliotekų savaitę pasitikome ir tęsiame su šūkiu „Nauja realybė – naujos formos“, tad norisi apžvelgti Troškūnų bibliotekos darbus, kurie liudija, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu mes buvome, esame ir būsime kartu su mūsų skaitytojais ir lankytojais.

Troškūnai – mažiausias miestas, turintis herbą, turtingą istorinę praeitį bei galintis pasigirti kultūros paveldu. Miesto bibliotekoje kaupiami ir saugomi kraštotyros darbai, kurie atspindi mūsų krašto istoriją, tradicijas ir papročius, supažindina su kultūros paveldo objektais, lankytinomis vietomis, čia gyvenusiais ir gyvenančiais žymiais kraštiečiais.

Šiuo ypatingu laikotarpiu pasinaudojome galimybe supažindinti plačiąją visuomenę ir pasidalinti sukaupta kraštotyrine medžiaga elektroninėje erdvėje. FB grupėje „Troškūnų miesto biblioteka“ buvo parengtos fotografijų, dokumentų, tapybos darbų virtualios parodos, o šių laikų technologijos, skaitmeninės fotografijos suteikė galimybę parengti virtualius maršrutus ir pristatyti Troškūnų krašto lankytinas vietas bei kultūros paveldo objektus.

Video apžvalgoje „Nauja realybė - virtualūs renginiai Troškūnų bibliotekoje“ trumpai pristatome įdomiausius, daugiausiai peržiūrų sulaukusius virtualius renginius. Video galite pamatyti FB grupėje Troškūnų miesto biblioteka

Aurėlija Deveikienė
Troškūnų bibliotekos bibliotekininkė