Naujienos

...dar kartą apie rudenį pražydusias gėles Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje...


„... ir rudenį žydi gėlės...“
VIRTUALI PARODA

Lapkričio 4 dieną bibliotekos salėje viešintiškė dailininkė Daiva Abraškevičienė anykštėnams ir miesto svečiams pristatė savo tapybos darbų parodą romantišku pavadinimu „...ir rudenį žydi gėlės...“ Gausiai susirinkę renginio dalyviai nuoširdžiai žavėjosi pradedančios tapytojos darbais, ryškiomis paveikslų spalvomis, kurios buvo kaip švelnus pasipiešinimas tą vakarą už lango ūžaujančiam lapkričio vėjui ir besibaigiančio rudens pilkumui.
Bet atsitik tu man šitaip: sekančią dieną po parodos atidarymo šalyje buvo paskelbtas karantinas dėl ligos Covid-19 gausėjančių atvejų. Ir Daiva papuolė į tokią situaciją antrą kartą. Pavasarį išeksponavo savo pirmąją personalinę parodą Panevėžyje jaukioje kavinėję Vasario 16-osios gatvėje, bet tuomet buvo paskelbta apie pirmąjį karantiną Lietuvoje. Ir bibliotekos bičiuliai, apribojus lankytojų srautus, neteko galimybės aplankyti parodą
Bet šiuolaikinės technologijos mums leidžia „apgauti“ grėsmingą virusą: kviečiame visus pasigėrėti Daivos Abraškevičienės tapybos darbais virtualioje erdvėje.

Parengė Judita Skačkauskienė
Virtualią parodą internete publikavo Violeta Matelienė