Naujienos

JAV gydytoja po sunkiausios pamainos gyvenime su ašaromis akyse maldauja: likite namie!

Nuotrauka iš https://www.alfa.lt/

Koronaviruso dažnai nesureikšmina asmenys, kurie neturi aplink save žmonių iš rizikos grupių. Jie juokiasi iš besisaugančių, nesilaiko atstumo ir net negalvoja apie tuos, kuriuos užkrėtę galėtų kartu atimti gyvybę iš to asmens močiutės, senelio ar besilaukiančios žmonos. Taip pat jie negalvoja apie gydytojus, kuriems susirgę gali gerokai apsunkinti darbą.

Viena tokių gydytojų pasidalijo socialiniuose tinkluose vaizdo įrašu. Moteris teigia, kad yra po sunkiausios pamainos savo gyvenime. Ji, nesulaikiusi ašarų, maldauja visus likti namie.

„Nesuprantu, kas nutiko per paskutiniuosius 13 valandų. Jaučiuosi, lyg dirbčiau karo lauke. Buvau visiškai izoliuota nuo mano komandos. Mums stigo priemonių. Per paskutiniuosius 13 valandų slaugiau du COVID-19 ligonius, kurie buvo kritinės būklės. Ir taip turėsiu dirbti ateinančius 2 mėnesius, kiek tai beužtruktų“, – kalbėjo jaunoji gydytoja.

Ji nesulaikė ašarų ir tarė: „Klausykite, aš jau nebeatlaikau, todėl maldauju jus, po velnių, priimkite visa tai rimtai! Tiesiog likite namie! Visa tai yra siaubinga!“.

Informacija iš https://www.alfa.lt/