Naujienos

Apie gyvenimą be chemijos ir poezijos „chemiją“ su Ilona Bakše-Bumblauskiene

„Sveikata yra tai, kas leidžia gyventi kokybiškai. Be jos visa kita netenka prasmės.

O aš kartu su vyru Vidmantu,  galime papasakoti kas įtakoja mūsų organizmo susirgimus, pasidalinti patarimais, kaip  atrasti sveikesnio gyvenimo kokybę, kaip gyventi be chemijos, apie arbatmedžio naudą“ : toks pasiūlymas nuskambėjo iš Ilonos Bakšės-Bumblauskienės lūpų, kai po ilgų nesimatymo metų paklausus kaip jai sekasi, kuo gali pasidžiaugti.


Iloną pažįstu seniai kaip nuostabiai gražių eilėraščių kūrėją, sugebančią vaizdžiai perteikti savo emocijas ir nuotaiką. Pastarasis jos teiginys šiek tiek nustebino (žinojau,  kad ji – rašytoja, poetė, edukacinių ir pažintinių knygelių vaikams autorė). Bet, kai jauti širdies šilumą, patiki, kad ir kitą veiklą žmogus gali pristatyti nuoširdžiai ir be melo. Vis tik, paprašiau, kad renginio metu gautume ne tik patarimus, bet ir dvasinio peno – nors keletą eilėraščių.

Kovo 7-ąją N. Elmininkuose vykusi popietė pranoko lūkesčius: buvo įdomu, gavome naudingų žinių, gerų patarimų ir... poezijos „chemijos“ – iš širdies sklindančių, išraiškingai tariamų  eilių. Patarimais žadame pasinaudoti, o iš Ilonos išgavome pažadą dar kartą mus aplankyti ir dovanoti kūrybos vakarą.


Diana Šermukšnienė