Naujienos

„Devilstone“ 2020

 

Festivalis „Devilstone“ šią vasarą n e v y k s

Šiais metais liepos 16–19 dienomis Anykščiuose turėjęs vykti alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“ yra atšaukiamas. Dvyliktus metus skaičiuojantis festivalis 2020 metais neįvyks dėl pandemijos sukelto chaoso pasaulyje. Pranešimas spaudai


--- --- ---

Į festivalį „Devilstone“ atvyksta „At the Gates“

Į Lietuvą pirmą kartą atvažiuoja melodic death metal etalonas – švedai „At the Gates”. Grupė koncertuos alternatyvios muzikos festivalyje „Devilstone“, kuris vyks liepos 16-19 dienomis Anykščiuse.

Skaityti pranešimą spaudai 2020 kovo 5 d.
--- --- ---


Į „Devilstone 2020“ – kontrastingi ir intensyvūs amerikiečiai „Health“

Į alternatyvios muzikos festivalį „Devilstone 2020“, vyksiantį liepos 16–19 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje, atvyksta amerikiečių noise roko trejetas „Health“. Aštriomis gitaromis ir tamsia elektronika persmelkti „Health“ į festivalio „Barbablu“ sceną atveža naktiniams vakarėliams idealiai subalansuotos muzikos.

Skaityti pranešimą spaudai 2020 kovo 4 d.
--- --- ---

Pirmosios „Devilstone“ 2020 grupės – susipažink su 18 vardų
Alternatyviosios muzikos festivalyje „Devilstone“ liepos 16–19 d. numatyti 55 atlikėjai, kurių didžioji dauguma atvyks iš užsienio. Muzikinius atradimus skatinančiame festivalyje – ir gerai žinomi vardai, jau groję Lietuvoje, ir pirmą kartą atvykstantys artistai. Su dalimi atlikėjų festivalis kviečia susipažinti jau dabar ir pristato „Vakarų“, „Rytų“ ir „Barbablu“ scenų pirmuosius vardus.

Skaityti pranešimą spaudai 2020 vasario 13 d.
--- --- ---


Liepos 16-19 dienomis Anykščiuose dvyliktą kartą įvyks festivalis „Devilstone“
Alternatyviosios muzikos ir menų festivalis „Devilstone“ ruošiasi naujam festivalių sezonui ir skelbia 2020 metų datą. Dvyliktus metus skaičiuojantis rokenrolo kurortas vyks pačiame vasaros įkarštyje, liepos 16-19 dienomis, tradicinėje vietoje – Anykščių Dainuvos slėnyje. Prekyba bilietais į festivalį  prasidės gruodžio 5 d.

Skaityti pranešimą spaudai 2019 gruodžio 3 d.
--- --- ---