Naujienos

TIESIOGINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Mokymai Anyksčių r. sav. Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai) vyks spalio 29 d., 09 val. (trukmė - 4 val.).

Tiesioginių mokymų bibliotekoje metu sužinosite:
* Apie ateities technologijas: kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį ir kiekvieno žmogaus gyvenimą. Grėsmės ir galimybės, kaip turime tam pasirengti?
* Apie skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarbą ir poveikį: mokymosi galimybės Europos ir Lietuvos gyventojams.
* Apie skaitmeninės technologijas kasdieniniame gyvenime ir darbe: kaip mobiliosios programėlės gali padėti dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir pan.

Detalią renginio programą užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime artėjant renginiui.

Tiesioginių mokymų metu bibliotekoje bus praktinių veiklų su išmaniaisiais įrenginiais (planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu), prašytume pagal galimybes turėti skaitmeninį įrenginį.

Renginių tvarkaraštį rasite čia: https://www.prisijungusi.lt/mokymu-grafikas/

Jei užsiregistravote, bet atvykti negalėsite, būsime dėkingi, jei apie tai pranešite e. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

II ciklo mokymų dalyviams bus išduodami e. pažymėjimai. E. pažymėjimai bus išduodami tiems dalyviams, kurie bus sudalyvavę mokymuose bibliotekoje bei peržiūrėję abi transliacijas. E. pažymėjimas bus siunčiamas registracijos metu nurodytu e. pašto adresu. Prašome patikrinkite ar nurodėte teisingą e. pašto adresą.

Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai – tai viena projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų; šiuos renginius organizuoja UAB „Baltijos kompiuterių akademija“, asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“.

Jeigu turėtumėte klausimų dėl šio renginio, prašome kreiptis į Elingą Žiliuvienę e. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba telefonu 8 612 31654.