Naujienos

Kviečiame į Biblioteką. „Atverkime vasarai duris“.

Nuo birželio 1 dienos, kiekvieną ketvirtadienį kviečiame mažuosius bibliotekos lankytojus į svečius, kur skaitysime  ir rengsime įvairius kūrybinius-edukacinius užsiėmimus,  dirbtuvėles ir kitas aktyvias veiklas.


Jau ketvirtus metus iš eilės Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius jungiasi prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos  iniciatyvos „Atverkime vasarai duris“.

Į pirmąjį susitikimą, karštą birželio 6-osios rytą atvyko Antano Vienuolio progimnazijos 1A klasės mokinukai su juos lydinčia mokytoja. Smagiai nusiteikę ir kupini entuziazmo vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Svečiuose pas Pukį Kutulį“.

Bibliotekininkės mokinius susipažindino su įvairių kategorijų knygomis esančiomis  bibliotekoje. Vaikai spėliojo kokio dydžio knyga yra didžiausia, mažiausia, storiausia, švelniausia... Jie sužinojo, kad knygos būna ne tik garsinės, bet ir tokios, kurias galima skaityti vandenyje.

Po smagiai atliktų užduočių, šiek tiek atsipūtę, apžiūrėję skyriaus patalpas, susipažinę su bibliotekoje teikiamomis paslaugomis, mokinukai jaukiai įsitaisė ir klausėsi garsinių skaitymų apie draugystę iš Mariaus Marcinkevičiaus knygos „Draugystė ant straublio galo“ ir jau klasika tapusios linksmų istorijų ir paveikslėlių Heinricho Hoffmanno knygos „Vaikai vanagai“.

Praleidę pusdienį bibliotekoje mažieji mūsų bičiuliai su dar didesniu entuziazmu laukia vasaros atostogų ir kitų užsiėmimų.

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacijja
Nuotraukos Indrės Rukšaitės