Naujienos

Vaikų literatūros šventė

Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius džiaugiasi turėjęs galimybę kūrybinėmis - edukacinėmis veiklomis prisidėti prie literatūros festivalio „Nuotykiai tęsiasi!“


Smagu, kad vaikiškų knygų erdvė-skaitykla „Knyga!“ sulaukė dėmesio ne tik iš ištikimų knygelių mylėtojų, bet ir iš žymiausių šiųmetinių vaikų literatūros rašytojų, leidėjų - nuoširdžius palinkėjimus anykštėnams vaikams knygoje „Ulfas ir stebuklinga barzda“ užrašė knygos autorius Virgis Šidlauskas, o  Mažojo princo fondas dovanojo dar spaustuvės dažais kvepiančią Beatrice Alemagna knygą „Liūtas Paryžiuje“.

Mažuosius lankytojus domino ir interaktyvios pramogos, kurios suteikė  galimybę virtualiai pakeliauti po Aukštaitijos regioną. ETNO kilimo ir išmaniųjų įrenginių dėka buvo galima ne tik pamatyti lankytinus regiono objektus 3D formatu, išgirsti legendas apie juos, bet ir atsakyti į pateiktus klausimus.

Lankytojų gausos sulaukė ir Dėlionių stalelis. Iš atskirų paveikslėlių vaikai „rinko“ Puntuko akmenį, bibliotekos katino Pukio Kutulio portretą, pasitikrino žinias apie knygelių veikėjus...

Sėkmingai užduotis įveikusiems vaikams perdavėme Pukio Kutulio dovanas – knygų skirtukus ir kalendoriukus, tikėdamiesi ir linkėdami vieni kitiems jau po metų susitikti tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje ir sušukti „Nuotykiai tęsiasi!“.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Nuotraukos Lalezer Varbliauskienės ir Dalės Bražionytės