Naujienos

„Nuotykiai tęsiasi“ dėkoja

 

 

Metas tarti didelį AČIŪ!
 

Dėkoti turime daug kam, tad nusprendėme pradėti nuo pradžių. :)

Šį festivalį organizavusios literatūros pažinimo programos Vaikų žemė nebūtų be švietimo kaitos lyderio Mokyklų tobulinimo centro iniciatyvumo ir galingos paramos.

Mintis surengti festivalį Anykščiuose kilo poniai Vaivai Zubrickienei. Jos entuziazmas ir nuolatinis palaikymas buvo didžiausias organizatorių įkvėpimo šaltinis!

Nuoširdžiai dėkojame festivalio idėja patikėjusiai ir finansinę bei kitokią paramą suteikusiai Anykščių rajono savivaldybei, kurios geranoriškas požiūris padėjo greitai spręsti įvairius organizacinius klausimus ir svariai prisidėjo prie šventės sėkmės.

Išskirtinį A Č I Ū tariame festivalio bendraorganizatoriams Anykščių L. ir S. Didžiulių viešajai bibliotekai ir bibliotekos renginių organizatorei Vaidai Jucienei - be jūsų festivalis būtų tiesiog prapuolęs :)

Ypatingas AČIŪ skrieja festivalį finansavusiai ir tokiu būdu kokybiškos vaikų kultūros sklaidą parėmusiai Lietuvos kultūros tarybai!

Ir, žinoma, milžiniškas ačiū žinią apie festivalį skleidusiems ir minią vaikų sukvietusiems laikraščiui Šilelis, radijo stočiai Nykščiai, portalui Bernardinai.lt ir Mamų radijas.

 

Nuotykiai tęsiasi